Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie. Informujemy, że z dniem 27 kwietnia 2019r. zawiesza się bezterminowo strajk. Od poniedziałku 29 kwietnia zajęcia w szkole zostają wznowione.
Komitet Strajkowy.

Egzamin gimnazjalny 2019
Informacje dla rodziców i uczniów >>>
Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych - prezentacja >
Rada Dzielnicy V Kraków - Krowodrza oraz Szkoła SP 33/Gim 16 w ramach projektu "MOCNI BEZ PRZEMOCY" organizuje konkursy: literacki, plastyczny i fotograficzny. Regulaminy konkursów dostępne na stronie szkoły oraz w bibliotece szkolnej.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Dziennik elektroniczny - najważniejsze informacje.

Uwagi - dział w modyfikacji !!! - admin!!!

Dyrekcja Gimnazjum nr 16 informuje, że z dniem 2 września 2013 został wprowadzony dziennik elektroniczny. Bezpłatna informacja o zachowaniu i postępach w nauce dostępne będą na dotychczasowych zasadach. Dodatkowo bezpłatnie rodzic będzie mógł: Wymieniać informację z wychowawcą i innymi nauczycielami bez konieczności konfigurowania skrzynek pocztowych lub wypełniania skomplikowanych formularzy. Odczytywać ogłoszenia szkolne, przeglądać terminarz sprawdzianów i wydarzeń, korzystać z pomocy technicznej. Istnieje możliwość dobrowolnego rozszerzenia funkcjonalności konta o zdalny dostęp do informacji o frekwencji dziecka i bieżącym ocenianiu.

REGULAMIN FUNKCJONOWANIA DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO
w Gimnazjum nr 16 im. Króla Stefana Batorego w Krakowie