Wierz w siebie i dąż do celu...

Gimnazjum nr 16 w Krakowie

im. Króla Stefana Batorego

Wierz w siebie i dąż do celu ...

Gimnazjum nr 16 w Krakowie.
Szkoła Podstawowa nr 33 w Krakowie.
Ponad 100 lat tradycji i zaufania.

Młodzież ma możliwość rozwijania swoich zainteresowań i pasji w licznych projektach edukacyjnych. Comenius, Mocni bez przemocy.
Klasy fakultatywne – językowe – kola zainteresowań.
Platforma e-learningowa - Certyfikat ECDL,
Gimnazjum współpracuje z Uniwersytetem Jagiellońskim, Uniwersytetem Pedagogicznym,Akademią Górniczo – Hutniczą, I i V Liceum Ogólnokształcącym.
Krakowskim Młodzieżowym Towarzystwem Przyjaciół Nauk i Sztuk.

czytaj więcej

Gimnazjum nr 16 w Krakowie.
Szkoła Podstawowa nr 33 w Krakowie.

Szkoła Podstawowa nr 33 (Gimnazjum 16) jest szkołą z tradycją.
Jej historia sięga 1900r  kiedy to 1 września rozpoczęła swoją działalność
5 – klasowa Szkoła Ludowa na Czarnej Wsi.
Po reformie szkolnictwa w 1999r powstaje Gimnazjum 16, które funkcjonuje do 2004r razem ze Szkolą Podstawową nr 33.
Po wygaśnięciu szkoły podstawowej już, jako samodzielne gimnazjum.

czytaj więcej
rozwiń menu boczne

II semestr 2016/2017

KONSULTACJE NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM

(dla uczniów)

 

Nazwisko i imię

Terminy konsultacji

Baster Małgorzata


Poniedziałek: 13:00-13:45

Bielawski Krzysztof


Środa: 14:05-14:50

Bolek Tomasz


Piątek: 16:30-17:15

Małgorzata Bujwid


Wtorek: 10:05-10:50

Chodacka Beata


Poniedziałek: 13:00-13:45, Środa: 15:45-16:30

Ciesielka - Piątek Beata


Poniedziałek: 13:00-13:45

Cymbor Wiesława


Wtorek: 12:00-12:45

Dąbrowski Jacek


Czwartek: 14:55-15:40

Drużbacka Urszula


Środa: 14:55-15:40

Gajda Aleksandra


Wtorek: 14:55-15:40

Gołuszka Kamil 


Wtorek: 10:05-10:50

Grabias Hubert


Środa: 9:10- 9:55

Januszko-Zwijacz Dorota


Czwartek:  9:10-9:55

Jugowiec-Kańka Bożena

Wtorek: 14:55-15:40

Kapołka Iwona

Wtorek: 13:00-13:45


Kołdras Michał

Wtorek: 9:10-9:55

Kołodziej Karolina 

Czwartek: 7:30-8:15

Koprowska Ludmiła 


Czwartek: 14:55-15:40

Kostka Krystyna


Środa: 9:10-9:55


Kowalska-Kania Katarzyna

Poniedziałek: 13:00-13:45

Kruk Małgorzata 


 Wtorek: 14:05-14:50

Kuchno Ewa 


Wtorek: 14:05-14:50

 Kuschill Marcin

 

Kuźma Anna 

Środa: 14:55-15:40, Czwartek: 14:55-15:40

Lampa Mirosława


Środa: 13:00-13:45

 Lelek Danuta
Wtorek: 15:45- 16:30

 Lepucka Aneta


Czwartek: 15:40-16:30

Marczyk Maciej 


Czwartek: 13:00-13:45

Michniewska Anna 


Środa: 14:55-15:40

 Mleczko Julia


Poniedziałek: 17:35-18:10

 Mordarska Marta


Wtorek: 14:05-14:50

Noga Małgorzata 
Poniedziałek 14:55 - 15:40

Nowak Marek 


Wtorek: 11:00-12:15

Oczkoś Jolanta 
Poniedziałek 14:55-15:40

 Onderka Krzysztof
Czwartek 14:05-14:50

Osmólska Elżbieta 


Piątek 13:00-13:45

 Pajdak Łukasz


Czwartek: 11:00-11:45


Paul Anna


Poniedziałek: 8:20-9:05, Poniedziałek: 14:00-14:45
Wtorek: 8:20-9:05

Pawica Monika
Czwartek 13:00-13:45

 Pitel Garcia Carlos


Piątek: 13:00-14:45

Rosłaniec Jadwiga 


Poniedziałek: 15:40-16:30
Skrzelowska-Miszta Barbara 
Środa: 15:40-16:30

 Stachel Tadeusz


Czwartek: 14:55-15:40

Szczerba Joanna 


Piątek: 7:30-8:15

Szczęsny Monika


Wtorek: 14:55-15:40

Szczęsny Robert

Czwartek: 8:20-9:05

Szopa Sylwia


Wtorek: 13:00-13:45, Czwartek: 14:05-14:50

Szutka Alicja


Poniedziałek: 14:05-14:50


Szydło Dorota


Poniedziałek: 14:55-15:40
Środa: 14:55-15:40 (tylko dla kl. 3D)


Świątek Beata


Poniedziałek: 7:30-8:15-(dla 3E, 3F)
Poniedziałek: 8:20-9:05-(dla 2A)
,
Środa: 12:40-13:25-(dla 1F)

Vasdekis Danuta


Czwartek: 9:10-9:55

Wendorff Jolanta


Poniedziałek: 12:00-12:45

Witek Michał

Czwartek: 15:45-16:30

Witek Małgorzata


Czwartek: 14:00-14:45


Wójtowicz Bernadeta

Środa: 7:00-7:30

Zając Grzegorz


Piątek: 11:45-12:30

Zaremba Barbara


Wtorek: 7:30-8:15, Piątek 10:05-10:50