ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO - WIĘCEJ w aktualnościach  >
Kacper Ćwiertnia
- II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Baltie 2018!!! - WIĘCEJ>
MALOPOLSKI FESTIWAL PROGRAMOWANIA

Wszystkim uczniom i absolwentom, którzy brali udział w warsztatach WAM i koncercie "Mocni bez przemocy" serdecznie gratulujemy i życzymy, byście dalej odkrywali swoje mocne strony
i rozwijali swoje pasje! Nie zapominajcie o zawartych przyjaźniach!
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć! - TUTAJ >

Dziennik elektroniczny - najważniejsze informacje.

Uwagi - dział w modyfikacji !!! - admin!!!

Dyrekcja Gimnazjum nr 16 informuje, że z dniem 2 września 2013 został wprowadzony dziennik elektroniczny. Bezpłatna informacja o zachowaniu i postępach w nauce dostępne będą na dotychczasowych zasadach. Dodatkowo bezpłatnie rodzic będzie mógł: Wymieniać informację z wychowawcą i innymi nauczycielami bez konieczności konfigurowania skrzynek pocztowych lub wypełniania skomplikowanych formularzy. Odczytywać ogłoszenia szkolne, przeglądać terminarz sprawdzianów i wydarzeń, korzystać z pomocy technicznej. Istnieje możliwość dobrowolnego rozszerzenia funkcjonalności konta o zdalny dostęp do informacji o frekwencji dziecka i bieżącym ocenianiu.

REGULAMIN FUNKCJONOWANIA DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO
w Gimnazjum nr 16 im. Króla Stefana Batorego w Krakowie