KIERMASZ ŚWIĄTECZNY - więcej w aktualnościach >
Krakowskie Dni Dawcy Szpiku - Pomoc dla P. Roberta - więcej >
SZKOLNA PACZKA -
pomagamy Rodzinie absolwenta naszej Szkoły - WIĘCEJ>
Z przyjemnością informujemy o wręczeniu odznaczeń państwowych - więcej>
11 Listopada - Narodowe Święto Niepodległości
Europejski Tydzień Kodowania - Zapraszamy na film >

Występ zespołu muzycznego Mini-Hosanna z Francji - Zapraszamy na FILM i do galerii zdjęć.

Dziennik elektroniczny - najważniejsze informacje.

Uwagi - dział w modyfikacji !!! - admin!!!

Dyrekcja Gimnazjum nr 16 informuje, że z dniem 2 września 2013 został wprowadzony dziennik elektroniczny. Bezpłatna informacja o zachowaniu i postępach w nauce dostępne będą na dotychczasowych zasadach. Dodatkowo bezpłatnie rodzic będzie mógł: Wymieniać informację z wychowawcą i innymi nauczycielami bez konieczności konfigurowania skrzynek pocztowych lub wypełniania skomplikowanych formularzy. Odczytywać ogłoszenia szkolne, przeglądać terminarz sprawdzianów i wydarzeń, korzystać z pomocy technicznej. Istnieje możliwość dobrowolnego rozszerzenia funkcjonalności konta o zdalny dostęp do informacji o frekwencji dziecka i bieżącym ocenianiu.

REGULAMIN FUNKCJONOWANIA DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO
w Gimnazjum nr 16 im. Króla Stefana Batorego w Krakowie