Wierz w siebie i dąż do celu...
rozwiń menu boczne

Dzień Edukacji Narodowej - czytaj więcej >
Małopolskie Dyktando Niepodległościowe - więcej >
6 października odbywa się Jesienne Święto Poezji.

„Mimozami jesień się zaczyna” a w naszej szkole raczej piosenką poetycką i recytacją wierszy!6 października br. już po raz trzeci odbyło się Jesienne Święto Poetów. W tym roku przybrało ono formę Szkolnego Konkursu Recytatorskiego o rozszerzonej formule. Więcej w galerii foto>



rok 2016/2017


LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA POLSKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Adrianna Serczyk, klasa 3a

LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z FIZYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Maksymilian Sulima, klasa 3b

LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z HISTORII
DLA GIMNAZJALISTÓW
1. Jakub Turdza, klasa 3b

LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z BIOLOGII
DLA GIMNAZJALISTÓW
1. Annamaria Swiderska, klasa 2c
2. Jolanta Drukała, klasa 3b
3. Jakub Żurek, klasa 2b
4. Miłosz Janeczek, klasa 3b
5. Julia Kasprzycka, klasa 3c
6. Zuzanna Markiewicz, klasa 3c

LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z CHEMII
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Jan Gałek, klasa 2c

LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1.
Oskar Mukerji, klasa 3b

LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z WIEDZY  OBYWATELSKIEJ I EKONOMICZNEJ
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Leon Marek Dunin - Wąsowicz, klasa 3e


LISTA FINALISTÓW Z JĘZYKA POLSKIEGO
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY DLA GIMNAZJALISTÓW
1. Gabriela Maciejasz, klasa 3a

LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z MATEMATYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW
1. Małgorzata Bistroń, klasa 3b
2. Bartosz Zbiegień, klasa 3b

LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z FIZYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW
1. Bartosz Zbiegień, klasa 3b

LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z BIOLOGII
DLA GIMNAZJALISTÓW
1. Klara Pietrzko, klasa 3c,
2. Gabriela Król, klasa3c
3. Monika Słocińska, klasa 3c
4. Milena Sarkowicz, klasa 3c
5. Mikołaj Wiercioch, klasa 3c
6. Joanna Niemiec, klasa 3c
7. Jakub Widak, klasa 3a
8. Joanna Pietrzyk, klasa 3c

LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW
1. Jolanta Drukała, klasa 3b
2. Szymon Kądzielawa, klasa 2b
3. Bartosz Piersciński, klasa 3b
4.  Anna Pioskowik, klasa 3b
5. Alicja Placek, klasa 3a
6. Milena Sarkowicz, klasa 3c
7. Michał Zarębski, klasa 3b

LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW
1. Roman Gala, klasa 2d
2. Zuzanna Kowalik, klasa 3d
3. Róża Lesniak, klasa 3d
4. Arkadiusz Łudzik, klasa 3f
5. Jan Markiewicz, klasa 1d

LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW
1. Katarzyna Flis, klasa 3c
2. Michał Zarębski, klasa 3b


rok 2015/2016


LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z MATEMATYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW


1. Bartłomiej Wacławik, klasa 3b
2. Krystyna Gasińska, klasa 2b
3. Marek Kotulski, klasa 3b

LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA POLSKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW


1. Olga Burzyńska,  klasa 3e


LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW


1. Mateusz Breitmeier, klasa 2B

2. Karolina Kądzielawa, klasa 3b
3. Aleksandra Pasoń, klasa 3c

LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z FIZYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Bartłomiej Wacławik, klasa 3b


LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW


1. Caroline Kuipers, klasa 3d
2.Maciej Matys, klasa 3d
3.Aleksandra Prusak, klasa 3d
4.Apolonia Przybylska, klasa 3d

LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z CHEMII
DLA GIMNAZJALISTÓW


1. Anna Poznańska, klasa 3c

2. Olga Szordykowska, klasa 3c
3. Bartłomiej Wacławik, klasa 3b


 

LISTA FINALISTÓW
GEOGRAFICZNY MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Maria Bartosz, klasa 3a
2. Krystyna Gasińska, klasa 2b
3. Zofia Golińska, klasa 3d
4. Marek Kotulski, klasa 3b
5. Katarzyna Lasek, klasa 3h
6. Anna Tabor, klasa 3c

LISTA FINALISTÓW Z JĘZYKA POLSKIEGO
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Sara Al-Ameri, klasa 3d
2. Olga Burzyńska, klasa 3e
3. Gabriela Maciejasz, klasa 2a
4. Adrianna Serczyk, klasa 2a
5. Zuzanna Tokarska, klasa 3a

LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z MATEMATYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Marek Kotulski, klasa 3b
2. Jakub Dyrcz, klasa 3b
3. Bartłomiej Wacławik, klasa 3b
4. Marcin Kocot, klasa 3b
5. Mikołaj Kardyś, klasa 3b
6. Krystyna Gasińska, klasa 2b
7. Bartosz Zbiegień, klasa 2b
8. Adam Kulczycki, klasa 2b

 

LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z HISTORII
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Michał Batko, klasa 3a
2. Karolina Kądzielawa, klasa 3b
3. Kacper Trzop, kalsa 2e
4. Jakub Turdza, klasa 2b

 

LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1.    Maria Bartosz, klasa 3a
2.    Mateusz Breitmeier, klasa 2b
3.    Jan Derlatka, klasa 3b
4.    Jakub Dyrcz, klasa 3b
5.    Oskar Jarczyk, klasa 3d
6.    Karolina Kądzielawa, klasa 3b
7.    Rozalia Kuc, klasa 3b
8.    Julia Michalczyk, klasa 3e
9.    Aleksandra Pasoń, klasa 3c
10. Martyna Sikończyk, klasa 3a
11. Aleksandra Wilk, klasa 3c
12. Tomasz Ziębowicz, klasa 3b
13. Jakub Żurowski, klasa 3b

 

LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z BIOLOGII
DLA GIMNAZJALISTÓW

 

1. Edyta Łysik, klasa 3c
2. Weronika Litwa, klasa 3c
3. Zuzanna Trzcińska, klasa 3c

LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Karol Kozuba, klasa 3e
2. Piotr Kuraś, klasa 3e
3. Małgorzata Sowa, klasa 3c
4. Joanna Tworek, klasa 3c

LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1.  Caroline Kuipers, klasa 3d
2.  Maciej Matys, klasa 3d
3. Aleksandra Prusak, klasa 3d
4. Apolonia Przybylska, klasa 3d

LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z FIZYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Jan Derlatka, klasa 3b
2. Rozalia Kuc, klasa 3b
3. Michał Łucki, klasa 3b
4. Michał Mitka, klasa 3b
5. Szymon Pawełczyk, klasa 3b
6. Bartłomiej Wacławik, klasa 3b

LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z CHEMII
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Paweł Fitner, klasa 2c
2. Anna Poznańska, klasa 3c
3. Olga Szordykowska, klasa 3c
4. Bartłomiej Wacławik, klasa 3b

 


rok 2014/2015


LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA POLSKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Zuzanna Banaś, klasa 3a


LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z MATEMATYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW


1. Bartłomiej Wacławik, klasa 2b

 
LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z GEOGRAFII
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Przemysław Karpisz, klasa 3b


LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z CHEMII
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Bartłomiej Wacławik, klasa 2b


LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Aleksandra Guzik, klasa 3d


LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z FIZYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Bartłomiej Wacławik, klasa 2b
2. Tomasz Zachwieja, klasa 3b



 

LISTA FINALISTÓW Z JĘZYKA POLSKIEGO
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Zuzanna Banaś, klasa 3a
2. Maria Bartosz, klasa 2a
3. Olga Burzyńska, klasa 2e
4. Adrianna Serczyk, klasa 1a
5. Tomasz Zachwieja, klasa 3b

LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z HISTORII
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Przemysław Karpisz, klasa 3b
2. Stanisław Szklarek, klasa 3e
3. Kacper Trzop, klasa 1e
4. Paweł Żurek, klasa 3b

LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z MATEMATYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Krystyna Gasińska, klasa 1b
2. Przemysław Karpisz, klasa 3b
3. Katarzyna Kowalczyk, klasa 3f
4. Kinga Rębilas, klasa 3b
5. Weronika Stelmaszak, klasa 3b
6. Bartosz Suchanek, klasa 3b
7. Adam Tłuczkiewicz, klasa 3b
8. Bartłomiej Wacławik, klasa 2b
9. Tomasz Zachwieja, klasa 3b

 

LISTA FINALISTÓW
GEOGRAFICZNY MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Przemysław Karpisz, klasa 3b
2. Katarzyna Zimowska, klasa 3c

 

LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z CHEMII
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Bartłomiej Wacławik, klasa 2b
2. Katarzyna Zimowska, klasa 3c


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z FIZYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Stanisław Denkowski, klasa 3b
2. Łukasz Szczęsny, klasa 3b
3. Adam Tłuczkiewicz, klasa 3b
4. Bartłomiej Wacławik, klasa 2b
5. Tomasz Zachwieja, klasa 3b


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Aleksandra Guzik, klasa 3d
2. Gabriela Hebda, klasa 3d
3. Caroline Kuipers, klasa 2d
4. Apolonia Przybylska, klasa 2d
5. Kacper Zaryczny, klasa 3d


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Julia Kocierz, klasa 3c
2. Joanna Tworek, klasa 2c


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Magdalena Jamska, klasa 3a
2. Karolina Kądzielawa, klasa 2b
3. Aleksandra Kot, klasa 3b
4. Aleksandra Malarz, klasa 3c
5. Martyna Sikończyk, klasa 2a
6. Paweł Skowronek, klasa 3e
7. Aleksandra Wilk, klasa 2c
8. Paweł Żurek, klasa 3b


rok 2013/2014


LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z GEOGRAFII
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Kacper Kanturski, klasa 3e


LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z INFORMATYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Marcin Kocot, klasa 1b
2. Bartłomiej Wacławik, klasa 1b


LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Lidia Gala, klasa 1d
2. Paulina Kisielewska, klasa 2a


LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Małgorzata Ćwiklik, klasa 3b


LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z FIZYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Ewa Antonowicz, klasa 3b


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z HISTORII
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Przemysław Karpisz, klasa 2b


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z INFORMATYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Konrad Kaim, klasa 3g
2. Marcin Kocot, klasa 1b
3. Szymon Pulut, klasa 3b
4. Bartosz Suchanek, klasa 2b
5. Bartłomiej Wacławik, klasa 1b


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Małgorzata Ćwiklik, klasa 3b
2. Barbara Klaczak, klasa 3e
3. Wojciech Stawarz, klasa 3a
4. Zuzanna Zając, klasa 3a


LISTA FINALISTÓW
BIBLIJNY MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Bartosz Liszka, klasa 2a


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z CHEMII
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Weronika Gawor, klasa 3a
2. Kacper Machnik, klasa 3c
3. Jan Morys, klasa 3c
4. Anna Skotniczna, klasa 3c
5. Bartłomiej Wacławik, klasa 1b


LISTA FINALISTÓW Z JĘZYKA POLSKIEGO
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Zuzanna Banaś, klasa 2a
2. Maria Bartosz, klasa 1a
3. Aleksandra Kot, klasa 2b
4. Karolina Laszczyk, klasa 3e
5. Magdalena Leśniewska,  klasa 3d
6. Marcelina Noworyta, klasa 3a


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z MATEMATYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Rafał Bistroń, klasa 3b
2. Marcin Ciepał, klasa 3b
3. Przemysław Karpisz, klasa 2b
4. Maciej Kazalski, klasa 3b
5. Wojciech Konieczkowicz, klasa 3b
6. Tobiasz Kubisiowski, klasa 3b
7. Alicja Moska, klasa 3b
8. Benedykt Roszko, klasa 3b
9. Przemysław Rzepecki, klasa 3b
10. Adam Tłuczkiewicz, klasa 2b
11. Bartłomiej Wacławik, klasa 1b
12. Justyna Zbiegień, klasa 3b


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z FIZYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Alicja Moskal, klasa 3b
2. Maciej Kazalski, klasa 3b
3. Ewa Antonowicz, klasa 3b
4. Rafał Bistroń, klasa 3b
5. Julia Chmiel, klasa 3b
6. Wojciech Konieczkowicz, klasa 3b
7. Wojciech Mekla, klasa 3c
8. Szymon Pulut, klasa 3b
9. Klara-Maria Zgliński, klasa 3b
10. Przemysław Rzepecki, klasa 3b
11. Kacper Floriański, klasa 3b
12. Tobiasz Kubisiowski, klasa 3b
13. Kacper Machnik, klasa 3c


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Lidia Gala, klasa 1d
2. Aleksandra Guzik, klasa 2d
3. Gabriela Hebda, klasa 2d
4. Elżbieta Zuzanna Kędziora, klasa 3d
5. Paulina Kisielewska, klasa 2a
6. Caroline Kuipers, klasa 1d
7. Jan Woźniak, klasa 3d
8. Tomasz Zachwieja, klasa 2b


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Maciej Bujalski, klasa 2a
2. Monika Cebulska, klasa 3c
3. Małgorzata Cierlik, klasa 2c
4. Kinga Klich, klasa 3c
5. Julia Kocierz, klasa 2c
6. Tobiasz Kubisiowski, klasa 3b
7. Joanna Tworek, klasa 1c


LISTA FINALISTÓW
GEOGRAFICZNY MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Kacper Kanturski, klasa 3e
2. Przemysław Karpisz, klasa 2b
3. Weronika Kosowicz, klasa 3c
4. Tobiasz Kubisiowski, klasa 3b
5. Rozalia Kuc, klasa 1b


 

LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z BIOLOGII
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Arkadiusz Piskorz, klasa 3b
2. Bartosz Dudka, klasa 3b
3. Katarzyna Gromna, klasa 3c


rok 2012/2013


 

LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA POLSKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Ewa Mrowiec, 3a


 

LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z INFORMATYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Maciej Surówka, 3b


 

LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z HISTORII
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Juliusz Słaboński, 2b
2. Oskar Goliński, 3d
3. Kacper Kita, 3b



LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z MATEMATYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1.Rafał Bistroń, klasa 2b
2.Kacper Kita, klasa 3b
3.Piotr Mikołajczyk, klasa 3b
4.Piotr Szczerbiński, klasa 3b


LISTA LAUREATÓW
GEOGRAFICZNY MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY
DLA GIMNAZJALISTÓW

1.Jakub Konieczny, klasa 3b


LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Kacper Kita, klasa 3b
2. Zuzanna Zając, klasa 2a


 

LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Aleksander Marzec, klasa 3b
2. Maciej Surówka, klasa 3b


 

LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Julia Labiś, klasa 3d
2. Julia Piaskowska, klasa 3d

 



LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Anna Biernacka, klasa 3e
2. Kacper Jeleński, klasa 2b
3. Kacper Kita, klasa 3b
4. Aleksander Marzec, klasa 3b
5. Maciej Surówka, klasa 3b


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Kamila Bawoł, klasa 3e
2. Matylda Cielecka, klasa 3e
3. Małgorzata Ćwiklik, klasa 2B
4. Joanna Fortuna, klasa 3b
5. Gabriela Kaczmarczyk, klasa 2D
6. Kacper Kita, klasa 3b
7. Katarzyna Masior, klasa 3e
8. Wojciech Stawarz, klasa 2a
9. Maria Wywiał, klasa 3f
10. Zuzanna Zając, klasa 2a


LISTA FINALISTÓW
BIBLIJNY MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Bartosz Liszka, klasa 1b
2. Magdalena Jamska, klasa 1h
3. Piotr Mikołajczyk, klasa 3b
4. Jan Morys, klasa 2c


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z HISTORII
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Oskar Goliński, klasa 3d
2. Kacper Kita, klasa 3b
3. Piotr Mikołajczyk, klasa 3b
4. Arkadiusz Piskorz, klasa 2b
5. Aleksander Marzec, klasa 3b
6. Juliusz Słaboński, klasa 2b


LISTA FINALISTÓW Z JĘZYKA POLSKIEGO
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Aleksandra Gierach, klasa 3a
2. Ewa Mrowiec, klasa 3a


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z BIOLOGII
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Aleksandra Gierach, klasa 3a
2. Patryk Gzyl, klasa 3c
3. Joanna Kotońska, klasa 3c
4. Liliana Lisowska, klasa 3c
5. Anna Tofilska, klasa 3c


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z MATEMATYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Rafał Bistroń, klasa 2b
2. Kacper Kita, klasa 3b
3. Paweł Łysik, klasa 3b
4. Aleksander Marzec, klasa 3b
5. Piotr Mikołajczyk, klasa 3b
6. Mikołaj Pniak, klasa 3b
7. Grzegorz Sarapata, klasa 3d
8. Mateusz Sendorek, klasa 3b
9. Micha Surdacki, klasa 3b
10. Piotr Szczerbiński, klasa 3b
11. Patryk Wiechniak, klasa 3b
12. Piotr Wojciechowski, klasa 3b


LISTA FINALISTÓW
GEOGRAFICZNY MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Oskar Goliński, klasa 3d
2. Kacper Kanturski, 2e
3. Jakub Konieczny, klasa 3b
4. Weronika Kosowicz, klasa 2c
5. Alicja Mucha, klasa 2b
6. Karolina Szafarowicz, klasa 3a
7. Piotr Tabor, klasa 3e


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Piotr Dołęgowski, klasa 3e
2. Kacper Kita, klasa 3b
3. Maciej Surówka, klasa 3b
4. Piotr Szczerbiński, 3b


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Julia Piaskowska, klasa 3d
2. Maciej Plęskowski, klasa 3d
3. Paulina Kisielewska, klasa 1a
4. Julia Labiś, klasa 3d


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z CHEMII
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Aleksander Marzec, klasa 3b
2. Maciej Surówka, klasa 3b
3. Elżbieta Złydach, klasa 3c


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z INFORMATYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Tobiasz Kubisiowski, klasa 2b
2. Paweł Łysik, klasa 3b
3. Aleksander Marzec, klasa 3b
4. Antoni Pięta, klasa 3b
5. Mikołaj Pniak, klasa 3b
6. Szymon Pulut, klasa 2b
7. Mateusz Sendorek, klasa 3b
8. Bartosz Suchanek, klasa 1b
9. Maciej Surówka, klasa 3b


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z FIZYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Paweł Łysik, klasa 3b
2. Kacper Jeleński, klasa 2b
3. Aleksander Marzec, klasa 3b
4. Alicja Moskal, klasa 2b
5. Mikołaj Pniak, klasa 3b
6. Maciej Mucha, klasa 3b
7. Piotr Szczerbiński, klasa 3b
8. Rafał Bistroń, klasa 2b
9. Maciej Kazalski, klasa 2b
10. Maciej Surówka, klasa 3b


 


rok 2011/2012


 

LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z HISTORII
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Oskar Goliński, klasa 2d
2. Ewa Mrowiec, klasa 2a


LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY WW. WIEM WIĘCEJ
DLA GIMNAZJALISTÓW

Paweł Łysik, klasa 2b
Aleksander Marzec, klasa 2b


 

LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z CHEMII
DLA GIMNAZJALISTÓW


1. Aleksander Marzec, klasa 2b


 

LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW


1. Piotr Wolski, klasa 1e


 

LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z MATEMATYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Kacper Kita, klasa 2b
2. Kacper Leśniak, klasa 3b


 

LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Urszula Białończyk, klasa 3a
2. Bartosz Burkot, klasa 3c


LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Daniela Hosemann, klasa 2d
2. Sebastian Kuipers, klasa 3d
3. Natalia Grzelka, 3d
4. Adam Buksa, klasa 3d

 


 

LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z FIZYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Jan Jasiński, klasa 3b
2. Michał Zajdel, klasa 3b
3. Maria Zimnoch, klasa 3b



LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z FIZYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Jan Jasiński, klasa 3b
2. Mateusz Krupiński, klasa 3b
3. Małgorzata Stachoń, klasa 3b
4. Michał Zajdel, klasa 3b
5. Maria Zimnoch, klasa 3b


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z MATEMATYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Artur Bondek, klasa 3d
2. Alfred Budziak, klasa 3b
3. Kacper Kita, klasa 2b
4. Jakub Krochmal, klasa 3b
5. Kacper Leśniak, klasa 3b
6. Piotr Mikołajczyk, klasa 2b
7. Julia Plewa, klasa 3a
8. Joanna Rudzińska, klasa 3a
9. Piotr Szczerbiński, klasa 2b


LISTA FINALISTÓW
GEOGRAFICZNY MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Katarzyna Baczyńska, klasa 3f
2. Kacper Kita, klasa 2b
3. Marek Ziobro, klasa 3a


 

LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Adam Buksa, klasa 3d
2. Daniela Hosemann, klasa 2d
3. Kinga Komnata, klasa 3d
4. Sebastian Kuipers, klasa 3d
5. Julia Pisakowska, klasa 2d
6. Maciej Plęskowski, klasa 2d
7. Klaudia Przybylska, klasa 3d
8. Sybilla Rząca, klasa 3d
9. Mateusz Soszyński, klasa 3d
10. Natalia Grzelka, klasa 3d


 

LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z INFORMATYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Jan Jurczak, klasa 3b
2. Paweł Łysik, klasa 2b
3. Aleksander Marzec, klasa 2b
4. Antoni Pięta, klasa 2b
5. Mikołaj Pniak, klasa 2b
6. Adam Strzyżewski, klasa b
7. Maciej Surówka, klasa 2b
8. Weronika Wojciechowska, klasa 3b


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Katarzyna Kaczmarczyk, klasa 3a
2. Kacper Kita, klasa 2b
3. Maciej Surówka, klasa 2b
4. Piotr Wolski, klasa 1e

 


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z HISTORII
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Ewa Mrowiec, klasa 2a
2. Oskar Goliński, klasa 2d
3. Kacper Kita, klasa 2b
4. Aleksander Marzec, klasa 2b


 

LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

 

1. Urszula Białończyk, klasa 3a
2. Bartosz Burkot, klasa 3c
3. Joanna Fortuna, klasa 2b
4. Jan Globisz, klasa 3b
5. Marcin Harczuk, klasa 3b
6. Kacper Kita, klasa 2b
7. Natalia Kowalska, klasa 3d
8. Jan Pikulski, klasa 3a
9. Julia Plewa, klasa 3a


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY WW. WIEM WIĘCEJ
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Katarzyna Baczyńska, klasa 3f
2. Paweł Łysik, klasa 2b
3. Aleksander Marzec, klasa 2b


 

LISTA FINALISTÓW Z JĘZYKA POLSKIEGO
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Urszula Białończyk 3a


 

LISTA FINALISTÓW
BIBLIJNY MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Kalina Adamska, klasa 3d
2. Bartosz Dudka, klasa 1b
3. Jakub Krochmal, klasa 3b
4. Szymon Kwapiński, klasa 3b
5. Sebastian Liszka, klasa 3d
6. Danuta Martuś, klasa 3a
7. Paulina Pirowska, klasa 3b
8. Arkadiusz Piskorz, klasa 1b
9. Małgorzata Stachoń, klasa 3b
10. Michał Szewczyk, klasa 3b
11. Kacper Turbasa, klasa 3b
12. Jan Woźniak, klasa 1d
13. Aleksandra Wrona, klasa 3b


 

LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z BIOLOGII
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Alicja Saganowska, klasa 3b
2. Joanna Kotońska, klasa 2c
3. Joanna Kopycińska, klasa 3c


 

LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z CHEMII
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Kinga Komnata, klasa 3d
2. Aleksander Marzec, klasa 2b
3. Filip Raszka, klasa 3c

 


 

rok 2010/2011



LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA POLSKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Barbara Marmuszewska, 3a


LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z HISTORII
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Alfred Budziak, 2b
2. Adam Słoczyński, 3b


LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z FIZYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Kacper Leśniak, klasa 2b
2. Paweł Ordyna, klasa 3d


LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Jan Ciaptacz, klasa 3d
2. Weronika Daniluk, klasa 3d
3. Joanna Sitarz, klasa 3b
4. Ryszard Wojnarowski, klasa 3d


 

LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY WW. WIEM WIĘCEJ
DLA GIMNAZJALISTÓW

1.  Alfred Budziak, klasa 2b
2.  Maciej Kocot, klasa 3b
3.  Marta Kopyto, klasa 3a
4.  Krzysztof Rębilas, klasa 3b
5.  Adam Słoczyński, klasa 3b


LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1.  Julia Jakubowska, klasa 2b
2.  Jan Jasiński, klasa 2b
3.  Weronika Micek, klasa 3b
4.  Magdalena Nepelska, klasa 3d
5.  Adam Słoczyński, klasa 3b


LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z INFORMATYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Piotr Kruk, klasa 3b
2. Jakub Rowiński, klasa 3b


 

LISTA LAUREATÓW
GEOGRAFICZNY MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Adam Słoczyński, 3b


LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z MATEMATYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Anna Hoduń, klasa 3b
2. Maciej Kocot, klasa 3b
3. Krzysztof Rębilas, klasa 3b
4. Joanna Sitarz, klasa 3b
5. Jacek Stobiecki, klasa 3b
6. Jan Tułowiecki, klasa 3f


 

LISTA LAUREATÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1.Aleksandra Badowska, klasa 3a
2. Joanna Sitarz, klasa 3b


LISTA LAUREATÓW
BIBLIJNY MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Maria Brzezińska, klasa 3g
2. Karolina Dybaś, klasa 3d
3. Joanna Marek, klasa 2b
4. Joanna Szumańska, klasa 3d
5. Monika Ziółkowska, klasa 2b



LISTA FINALISTÓW Z JĘZYKA POLSKIEGO
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Barbara Marmuszewska, klasa 3a
2. Julia Plewa, klasa 2a


LISTA FINALISTÓW
GEOGRAFICZNY MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Adam Słoczyński, klasa 3b
2. Karol Pis, klasa 2g
3. Ksenia Pieszka, klasa 3c
4. Agata Biel, klasa 3b
5. Jakub Kulisa, klasa 3c
6. Barbara Marmuszewska, klasa 3a


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Daniela Hosemann, klasa 1d
2. Joanna Sitarz, klasa 3b
3. Marta Łopatka, klasa 3d
4. Weronika Daniluk, klasa 3d
5. Sabina Kmiecik, klasa 3d
6. Karolina Dybaś, klasa 3d
7. Agnieszka Leśniak, klasa 3d
8. Jan Ciaptacz, klasa 3d
9. Krzysztof Francuz, klasa 3b
10. Karolina Kamińska, klasa 3d
11. Sebastian Kuipers, klasa 2d
12. Karolina Poznańska, klasa 3d
13. Ryszard Wojnarowski, klasa 3d
14. Natalia Grzelka, klasa 2d
15. Adam Buksa, klasa 2d
16. Marta Skiba, klasa 3d
17. Klaudia Gurbiel, klasa 3d
18. Dorota Chruściel, klasa 3d
19. Paweł Ordyna, klasa 3d
20. Mateusz Soszyński, klasa 2d
21. Magdalena Klisz, klasa 2d
22. Patrycja Bednarska, klasa 2d
23. Kinga Komnata, klasa 2d
24. Aleksandra Mansfeld, klasa 3d
25. Julia Piaskowska, klasa 1d


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY WW. WIEM WIĘCEJ
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Alfred Budziak, klasa 2b
2. Agnieszka Nowak, klasa 3b
3. Maciej Kocot, klasa 3b
4. Adam Słoczyński, klasa 3b
5. Marta Kopyto, klasa 3a
6. Krzysztof Rębilas, klasa 3b
7. Magdalena Adamczyk, klasa 3b
8. Paweł Grochola, klasa 3b


LISTA FINALISTÓW
BIBLIJNY MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY
DLA GIMNAZJALISTÓW


1. Kalina Adamska, 2d
2. Małgorzata Boligłowa, 3c
3. Maria Brzezińska, klasa 3g
4. Bartłomiej Cieślik, klasa 3a
5. Agnieszka Dąbrowska, klasa 3a
6. Karolina Dybaś, klasa 3d
7. Oliwia Furman, klasa 3f
8. Jakub Gościej, klasa 3g
9. Katarzyna Kaczmarczyk, klasa 2a
10. Karolina Kamińska, klasa 3d
11. Agnieszka Kłobuch, klasa 2a
12. Paweł Kosiniak, klasa 3e
13. Karolina Kurpaska, klasa 3d
14. Joanna Marek, klasa 2b
15. Magdalena Marek, klasa 3f
16. Piotr Mikołajczyk, klasa 1b
17. Zuzanna Mitka, klasa 2b
18. Karolina Morawska, klasa 3c
19. Jakub Morawski, klasa 3b
20. Karol Pasławski, klasa 3g
21. Paulina Pirowska, klasa 2b
22. Konstancja Polit, klasa 2a
23. Adam Słoczyński, klasa 3b
24. Magdalena Stachoń, klasa 3b
25. Małgorzata Stachoń, klasa 2b
26. Joanna Szumańska, klasa 3d
27. Anna Śmietana, klasa 3d
28. Anna Zając, klasa 3e
29. Monika Ziółkowska, klasa 2b
30. Gabriela Hołuj, klasa 3c
31. Natalia Janecka, klasa 3b


 

LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z MATEMATYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Anioł Anna, 3b
2.Chmura Jan, 3b
3.Francuz Krzysztof, 3b
4.Grochola Paweł, 3b
5.Hoduń Anna, 3b
6.Kocot Maciej, 3b
7.Leśniak Kacper, 2b
8.Rębilas Krzysztof, 3b
9.Rokita Joanna, 3b
10.Sitarz Joanna,3b
11.Stobiecki Jacek, 3b
12.Tułowiecki Jan, 3f
13.Wis Krzysztof, 3b
14.Mozgawa Bartosz, 3b


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z BIOLOGII
DLA GIMNAZJALISTÓW


1. Katarzyna Nawara, klasa 3b
2. Anna Anioł, klasa 3b
3. Julia Wolnicka, klasa 3a
4. Karolina Kędziora, klasa 3c
5. Anna Klaczak, klasa 3a
6. Anna Kuszyńska, klasa 3c
7. Aleksandra Antonowicz, klasa 2b
8. Jarosław Karmazyn, klasa 3g
9. Karolina Poznańska, klasa 3d
10. Mąłgorzata Wilczyńska, 3a
11. Michał Wilkosz, klasa 3c


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z CHEMII
DLA GIMNAZJALISTÓW


1. Aleksander Barylak, klasa 3c
2. Krzysztof Francuz, klasa 3b
3. Filip Grabowski, klasa 3f
4. Jarosław Karmazyn, klasa 3g
5. Krystyna Kowalska, klasa 3f
6. Agnieszka Leśniak, klasa 3d
7. Justyna Lizak, klasa 3d
8. Bartosz Mozgawa, klasa 3b
9. Joanna Rokita, klasa 3b
10. Jan Tułowiecki, klasa 3f


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z INFORMATYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Stanisław Bylina, klasa 3f
2. Jan Chmura, klasa 3b
3. Krzysztof Francuz, klasa 3b
4. Paweł Grochola, klasa 3b
5. Maciej Kocot, klasa 3b
6. Piotr Kruk, klasa 3b
7. Aleksander Marzec, klasa 1b
8. Jakub Miłek, klasa 3b
9. Jakub Rówiński, klasa 3b
10. Jakub Serwatka, klasa 3b
11. Jacek Stobiecki, klasa 3b


 

LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Joanna Sitarz, klasa 3b
2. Aleksandra Badowska, klasa 3a
3. Kacper Kita, klasa 1b
4. Maciej Surówka, klasa 1b
5. Michał Wilk, klasa 3c


 

LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z FIZYKI
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Kowalik Krzysztof, 3d
2. Rębilas Krzysztof, 3b
3. Sitarz Joanna, 3b
4. Stobiecki Jacek, 3b
5. Grochola Paweł, 3b
6. Sołtysik  Dominika, 3c
7. Leśniak Kacper, 2b
8. Rybczyńska Ewelina, 3b
9.Tułowiecki Jan, 3f
10.Jasiński Jan, 2b
11.Chmura Jan, 3b
12.Ordyna Paweł, 3d
13.Słoczyński Adam, 3b
14.Krupiński Mateusz, 2b
15.Rówiński Jakub, 3b


 

LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Krzysztof Alewski, klasa 3c
2. Aleksandra Badowska, klasa 3a
3. Julia Gardziel, 3e
4. Jan Globisz, klasa 2b
5. Marcin Harczuk, klasa 2b
6. Julia Jakubowska, 2b
7. Natalia Janecka, klasa 3b
8. Jan Jasiński, klasa 2b
9. Kacper Kita, klasa 1b
10. Maciej Kocot, klasa 3b
11. Marta Kopyto, klasa 3a
12. Paulina Kowalik, klasa 3a
13. Anna Kozuba, klasa 3b
14. Jakub Krochmal, klasa 2b
15. Weronika Micek, klasa 3b
16. Magdalena Nepelska, klasa 3d
17. Karolina Poznańska, klasa 3d
18. Adam Słoczyński, klasa 3b
19. Dominika Sołtysik, klasa 3c
20. Jacek Stobiecki, klasa 3b
21. Krzysztof Wis, klasa 3b


LISTA FINALISTÓW
MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z HISTORII
DLA GIMNAZJALISTÓW

1. Adam Słoczyński, klasa 3b
2. Paweł Paśnik, klasa 3c
3. Agnieszka Nowak, klasa 3b
4. Alfred Budziak, klasa 2b
5. Jan Ciaptacz, klasa 3d
6. Kacper Kita, klasa 1b
7. Oskar Goliński, klasa 1d
8. Karol Pasławski, klasa 3g
9. Maciej Górz, klasa 3a
10. Michał Jaśtal, klasa 3a